Дата: 15.02.2020 10:08

Фото без опису    Фото без опису

Сьогодні, 14 лютого, відбувся офіційний початок функціонування "Відкритого простору" у бібліотеці для дорослих м. Рудки.

Зі вступним словом виступили міський голова Лозинський І. М., заступник міського голови Ференц С. Я. та директор ГО "Агенція розвитку м. Рудки" Волоцюга М. В., які подякували представниці ГО "Жіночі перспективи" пані Ірині Трохим за допомогу і сприяння втіленню у життя проєкту "Вільний простір заради розвитку".

Голова новоствореної Молодіжної ради Соломія Кузбит також привітала всіх із реалізованим проєктом та висловила своє побажання, щоб мешканці були більш активними в громадському житті нашої громади і щоб ми могли реалізовувати більше таких гарних проєктів, адже спільними зусиллями ми здатні досягнути чималих успіхів.

І, звичайно, завідувач бібліотеки для дорослих Ткачик Л. П., ознайомила присутніх з правилами користування "Вільного простору".

Тож запрошуємо всіх в бібліотеку для дорослих м. Рудки.