До відома відвідувачів адмінприміщень Рудківської міської ради

Дата: 16.03.2020 10:31

ОГОЛОШЕННЯ !!!

До відома відвідувачів адмінприміщень Рудківської міської ради (м.Рудки, пл. Відродження, 1, пл. Відродження,2).

З понеділка, 16 березня 2020 року на період карантину через поширення коронавірусу доступ до приміщень буде обмежено (окрім працівників). Прошу усі структурні підрозділи, які розташовані у адмінприміщеннях – забезпечити надання послуг і консультацій жителям громади у віддаленому режимі через телефонний зв'язок та електронні сервіси.

Рудківська міська рада прийматиме звернення громадян за телефоном (03236)45-232, на адресу електронної скриньки: rudkyrada@ukr.net, у соціальній мережі facebook на сторінці Адміністратор Рудки. Усю додаткову інформацію ми оприлюднюємо на офіційному сайті Рудківської міської ради - rudkivska-gromada.gov.ua

Просимо вибачення за незручності, сподіваємося на розуміння і зичимо усім здоров’я!

З повагою,

Рудківський міський голова                                                        І.Лозинський.