Про заходи щодо запобігання поширенню епідемії коронавірусу COVID-19 на території Рудківської міської ради

Дата: 18.03.2020 11:22

Рудківською міською радою прийняті заходи щодо запобігання поширенню короновірусу COVID-19, а саме:

1. Ввести режим підвищеної готовності до надзвичайної ситуації;

2. Призупинити на час карантину діяльність наступних об’єктів з 14.00 год. 18.03.2020р.:

- Закладів громадського харчування (за винятком он-лайн доставки продуктів харчування і при умові дотримання окремого протоколу).

- Закладів побутового обслуговування та сфери послуг (за винятком он-лайн послуг).

- Закладів, які надають косметологічні, перукарські, масажні та спа-послуги.

- Магазинів на міському ринку.

3. Заборонити надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності. Забезпечити надання невідкладної медичної допомоги.

4. Дозволити господарську діяльність (через здійснення он-лайн замовлень чи телефоном з наступною доставкою товару замовнику) таким об’єктам:

- Торговим закладам з реалізації господарських товарів

- Торговим закладам з реалізації будівельних матеріалів.

5. Дозволити діяльність (за окремим протоколом):

• Продуктовим магазинам

• Супермаркету

• Аптекам

• Ветеринарним магазинам

• Магазинам побутової хімії

• Магазинам дитячого харчування

• Установам банків

• Поштовим установам

• Авто-заправній станції

• Станціям технічного обслуговування транспортних засобів

• Автостанції

• Торговим закладам сфери ритуальних послуг

• Ветеринарній лікарні.

6. Рекомендувати роботодавцям організувати дистанційну роботу для працівників, віком від 55 років, та особам, які мають хронічні захворювання.

7. Виконавчому комітету звернутись до керівництва церков та релігійних організацій на території Рудківської ОТГ з проханням про обмеження проведення богослужінь і проведення їх в режимі он-лайн, а також проводити роз’яснювальну роботу про важливість дотримання усіх заходів безпеки, рекомендованих в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-19.

8. Систематично інформувати жителів Рудківської ОТГ про важливість дотримання усіх заходів безпеки, рекомендованих в умовах загрози епідемії корона вірусної інфекції COVID-19 з використанням сайту міської ради і іншими методами.

9. Міському голові видати розпорядження про затвердження правил прийому працівниками міської ради і старостинських округів жителів Рудківської ОТГ на період загрози епідемії корона вірусної інфекції COVID-19.

10. Скеровувати у правоохоронні органи матеріали по кожному виявленому факту порушень прийнятих рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 на території Рудківської ОТГ .

11. Рудківському міському голові затвердити посадовий склад міського Штабу з протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019, у Рудківській міській раді.