Проведено дезинфекцію міста Рудки

Дата: 10.04.2020 12:45

На період карантину або впровадження на окремих адмінтериторіях обмежувальних заходів з приводу підвищення захворюваності на грип, коронавірусної інфекції та інші ГРВІ, необхідно впроваджувати посилений режим миття та проводити дезінфекцію транспорних засобів для перевезення населення.

З метою профілактики та боротьби з інфекціями, викликаними коронавірусами, проводять профілактичну та осередкову (поточну і заключну) дезінфекцію.

Зокрема і в м. Рудки 10.04.2020р. провели дезинфекцію території міста .