24 квітня 2020 року міським головою Лозинським І.М. було передано засоби індивідуального захисту ФАПам с. Колбаєвичі та Чайковичі.

Дата: 27.04.2020 11:58

У зв'язку з загрозою короновірусу органами місцевого самоврядування вживаються профілактичні заходи.

Додаткові профілактичні заходи необхідні медичним працівникам, щоб захистити себе і запобігти інфікуванню і передачі збудника в закладах охорони здоров’я. Профілактичні заходи, які повинні виконувати медичні працівники, які здійснюють догляд за хворими з COVID-19, включають використання засобів індивідуального захисту.

А саме: маски, захисні костюми, дезинфікуючі розчини та інші засоби.