Компанія "Контінентал Фармерс Груп"  інформує мешканців громади про проведення обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях

Дата: 29.04.2020 13:02

До уваги мешканців громади!

З метою

• дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями;
  • виконання положень нормативно-правових документів,  які регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності;
  • запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами с/г культур;
  • запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин та стан бджіл.

компанія "Контінентал Фармерс Груп"  інформує вас про проведення обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно із графіком:

Населений пункт

Дата обприскування Культура