ГО "Агенція розвитку м.Рудки" інформує про допомогу КНП "Рудківська лікарня» станом на 18.05.2020 року

Дата: 18.05.2020 23:05

Фото без описуГО "Агенція розвитку м.Рудки" інформує про допомогу КНП "Рудківська лікарня» станом

на 18.05.2020 року

На рахунок ГО «Агенція розвитку міста Рудки» для КНП «Рудківська лікарня» , яка визначена базовою лікарнею третьої лінії щодо надання допомоги пацієнтам з Covid-19 із Самбора, Самбірського, Старосамбірського та Турківського районів, протягом квітня 2020 року надійшли кошти в сумі 140 тисяч 300 гривень, в т.ч.

Денькович І.С. – 300 грн.;

Домчак О.І. – 10 000 грн.;

ФОП Вавжишин М.Т. – 10 000 грн.;

ЛВ «Арка» - 20 000 грн.;

ФГ«Оазис К» - 50 000 грн.;

Копиляк Т.В. – 10 000 грн.;

Шведа В.Б. – 20 000 грн.

ФОП Кундис Р.З. - 20 000 грн.

На сьогодні вся зазначена сума (140 тис. 300 грн.)  перерахована підрядній організації ФОП Тиховський В.Є. як платіж на виконані роботи щодо поточного ремонту системи водопостачання та водовідведення приміщень будівлі лікарні відповідно до кошторису, за мінусом 102 грн., які оплачено за банківські послуги.

Щиро дякуємо всім благодійникам за допомогу у непростий час . Щастя, здоров’я, достатку Вам і Вашим родинам! Господня опіка і благословення нехай завжди буде з Вами за щедрість задля захисту інших людей!