Про стан забезпечення санітарно – епідеміологічного благополуччя населення, запобігання гострої распіраторної хвороби COVID-19

Дата: 22.05.2020 15:59

Відповідно до п.п.4 п.20 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 (зі змінами ), беручи до уваги протокол №20 від 22.05.2020 року позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з огляду на динаміку госпіталізованих в стаціонари пацієнтів з підозрою/ позитивних на COVID-19, з метою протидії поширенню на території міста Рудки та Рудківської ОТГ небезпечного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-2019:

1.Не послаблювати карантинні заходи на території м.Рудки та Рудківської ОТГ. З 22.05.2020 року до 22.06.2020 року зберегти всі карантинні заходи запобігання поширенню випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID -19 відповідно до п.1.2., 1.3., 1.4. Протоколу №20 від 22 травня 2020р.

2.Розпорядження набирає чинності з 22.05.2020 року. 3..Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Рудківський міський голова                                                                                                                І.Лозинський