Привітання для медичних працівників із професійним святом!

Дата: 19.06.2020 14:36

Дорогі медичні працівники Рудківщини!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання із професійним святом.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому!

Сьогодні наші медики на передовій протидіють поширенню коронавірусної хвороби, борються за життя кожного хворого, ризикуючи власним. Низький уклін  та особлива подяка за Вашу самовіддану та жертовну працю. В день Вашого професійного свята бажаю, щоб те милосердя, любов і піклування, які Ви даруєте пацієнтам, верталися до Вас сторицею.

Міцного здоров’я Вам, сімейного благополуччя, сил і терпіння.  Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою людей.

З повагою,

Рудківський міський голова                                                                                                       І.Лозинський