Як зустрінемо День Незалежності та Свято міста Рудки?

Дата: 27.07.2020 22:09

Як зустрінемо День Незалежності та Свято міста Рудки?

Фото без опису Наближається важливе для всіх громадян України свято – День Незалежності України 24 серпня 2020 року.

Нашій Державі 29 років. Чи здатні всі жителі Рудківської ОТГ якісно підготуватися до Свята, так, як вміють робити це тільки галичани!? Щоб і у дворі і навколо нього, в селі чи місті було чисто та приємно!

А для рудківчан 24 серпня ще й свято міста Рудки – 548 років з часу першої письмової згадки.

Рудківська міська рада відповідно до рішення виконкому № 110 від 23.07.2020 року оголосила на території Рудківської ОТГ толоку до Дня Незалежності та Свята міста з 01.08. по 20.08.2020р. та конкурс по номінаціях:

1.Краща прибудинкова територія багатоповерхового будинку.

2.Краща прилегла територія до індивідуальних садиб.

3.Краща територія підприємства, установи, організації.

На сайті міської ради у розділі «Оголошення» розміщено перелік заходів до Свята https://rudkivska-gromada.gov.ua/

Лише своїми конкретними справами, а не гучними словами ми можемо довести свою повагу та любов до держави Україна, до свого міста чи села, свій патріотизм!