Сердечно вітаємо Вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Дата: 17.04.2020 15:27

Шановні Рудківчани, жителі Рудківської об'єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаємо Вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Великдень - це свято любові та відродження, символ нашого спасіння. У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього дарувати щастя та впевненість у майбутньому. Свято Великодня спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою. Зичу, щоб Божа благодать ніколи не покидала Вас та Ваші родини. Нехай Господь дарує мир та злагоду!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!