З Днем працівників освіти!

Дата: 05.10.2019 15:32

Шановні освітяни!

Щиро вітаю з Днем працівників освіти шкільних вчителів, вихователів, викладачів навчальних закладів, усіх, хто причетний до освітянської галузі, дає світло знань і багатство духу нашим дітям. Ви робите наш світ кращим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє. Фактично саме ви відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашого міста і нашої України. Я від усього серця вітаю всіх вас з цим чудовим святом! Зичу міцного здоров’я, нескінченної любові учнів, терпіння і віри. Нехай Бог завжди допомагає вам у вашій нелегкій, але такій благородній праці. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

З повагою Рудківській міський голова Іван Лозинський.