З Днем дошкілля!

Дата: 27.09.2020 15:36

Фото без описуШановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти Рудківської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Щоденно люди різних професій довіряють Вам виховання своїх дітей. Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство й подальша доля кожного вихованця. Дошкільний вік – особливо важливий та відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал і спосіб мислення. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою в майбутньому. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість та знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади. Упевнені, що саме ваша доброта й педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості та щастя! Тож нехай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій!