Вітання вчителям та працівникам галузі освіти

Дата: 02.10.2020 16:00

Шановні працівники освіти, дорогі наші учителі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

Справжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України. Завдяки повсякденній та відданій праці учителів – виростають мудрі, справжні патріоти, сини та доньки своєї Батьківщини. Саме вчителі передають своїм учням знання та досвід, вчать долати життєві труднощі, допомагати близьким та цінувати дружбу.

У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани. Миру і злагоди усім вашим родинам.

З глибокою повагою та шаною,

Рудківський міський голова

Іван Лозинський