A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Рудківська ОТГ отримала грант на 100 тис. грн

Дата: 02.10.2020 17:04
Кількість переглядів: 1786

 2 жовтня, у Львові в малій сесійній залі Львівської обласної ради, відбулось довгоочікуване ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ грантової програми "ГРОМАДА ДЛЯ СІМ'Ї".

             

 

 

 

 

Цікаво чому довгоочікуване?! А тому, що Рудківська ОТГ здобула перемогу у цій програмі та отримала грант у розмірі 100 тисяч гривень на створення нової соціальної послуги у громаді. А саме, реалізація проєкту «Простір дитячого та підліткового розвитку».

Актуальність проєкту полягає у створенні простору для всебічного та гармонійного розвитку дітей та підлітків з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах (СЖО). Залучення дітей до виховного процесу зменшить ризики соціальному сирітству, спадковому СЖО та зменшить гальмування економічного процесу розвитку громади.

НАГАДАЄМО:

На початку року Львівська освітня фундація, БФ «Майбутнє для громади», Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА та Служба у справах дітей Львівської ОДА започаткували проєкт «Громада для сім’ї».

Мета проєкту – сприяти об’єднанню у громадах, визначити ключові проблеми у соціальній сфері, розпрацювати ідеї, спрямовані на їх ефективне вирішення.

Упродовж 2020 року працівники соціальної служби, освіти та культури брали участь у навчально-ґрантовій програмі «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ».

"Наша громада є однією з перших, яка брала участь у впровадженні соціальної послуги на місцях. Для нас завжди був і є пріоритетним розвиток соціального напрямку, адже це вкладення в добробут наших мешканців." - зауважив очільник Рудківської ОТГ Іван Лозинський.

Сильна місцева громада – соціальна місцева громада. Спроможними можуть називати себе лише ті громади, де кожен мешканець буде відчувати себе соціально захищеним.

Тож очікуємо на реалізацію проєкту «Простір дитячого та підліткового розвитку» та на нові перемоги Рудківської ОТГ.

             


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень