З Днем захисника України!

Дата: 14.10.2020 09:00

Фото без опису  Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день зібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу.

Свято захисника Вітчизни — знак глибокої вдячності всім, хто беззавітно відданий своїй Батьківщині, хто стоїть на сторожі її безпеки, чиї стійкість, мужність і високий професіоналізм є прикладом для всіх жителів країни.

Від усього серця вітаю з цими знаменними святами всіх захисників України. Усіх, хто вважає своїм обов’язком берегти рідну землю, захищати її інтереси, чиє життя і робота підпорядковані єдиній меті — благополуччя і процвітання нашої великої країни.

Прийміть мої побажання міцного здоров’я, подальших успіхів і плідної діяльності на благо України! Нехай кожен день буде успішним, кожен вчинок – гідним, кожна ідея – відмінною, кожне слово – твердим, а кожна дія – впевненою.

Бажаю, щоб фортуна завжди супроводжувала вас в дорозі, любов і достаток панували в ваших родинах, тепло і затишок зігрівали душу. Нехай усі дороги ведуть до щастя і нових перемог, будь-які починання дають відмінний результат і гарний настрій. Нехай будь-яка вершина підкоряється вашій мужності та наполегливості.

Зі святом!

З глибокою повагою та шаною,

Рудківський міський голова                                                                                                              Іван Лозинський