У Рудківській міській раді відбулась виробнича нарада

Дата: 11.12.2020 20:00

Фото без опису    Сьогодні у Рудківській міській  раді відбулась виробнича нарада з  участю рудківського міського голови І.Лозинського, секретаря ради С.Винницької  та  новообраних старост сіл.

Обговорювались питання організації роботи апарату ради, необхідність заходів для завершення робіт по реалізації проектів розпочатих у 2020р. та підготовки проектів місцевого розвитку на обласний конкурс 2021р.

Наголосили на важливості заходів щодо налагодження роботи по вивезенню твердих побутових відходів. Знайшли вирішення питання довозу школярів до навчальних закладів.

Заступник міського голови С.Ференц інформувала присутніх про  реалізацію проекту «Впровадження «СОС- протоколу» в Рудківській міській раді» та необхідність активної участі у цьому старост.