Дата: 17.12.2020 19:15

Фото без опису17.12.2020 року в приміщенні Рудківської міської ради відбулося перше засідання новообраного виконавчого комітету.  Схваливши  представлений начальником відділу фінансів Урбанович В.З. проєкт міського бюджету на 2021р., скерували його на розгляд та затвердження сесії міської ради. Були прийняті рішення про забезпечення житлом дитини – сироти Федоренка Р.З., збільшення витрат на харчування учнів  закладів загальної середньої освіти, розглянули та затвердили проєкт плану роботи виконавчого комітету по регуляторній політиці та деякі інші загальні питання відповідно до затвердженого порядку денного.

Розгляд листів та заяв громадян дозволив прийняти рішення, важливі для  розв’язання їх поточних проблем .

Члени виконкому конструктивно по діловому обговорювали запропоновані питання ,  а також перспективи найближчого майбутнього. Зокрема, щодо  підготовки проєктів місцевих ініціатив від населених пунктів територіальної громади  для подачі на обласний конкурс. Міський голова І.Лозинський нагадав про  обов’язкову умову участі прооєктів в конкурсі -  співфінансування місцевих ініціатив жителями населених пунктів (фінансовий та не фінансовий внесок громади) та запропонував старостам обговорити це питання з своїми громадами і великими аграрними підприємствами.