Проведено конкурс.

Дата: 23.12.2020 19:20

Фото без опису 22 грудня 2020 року у Рудківській міській раді проведено конкурс  на заміщення вакантної посади директора новоствореного КНП  «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО –САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області.

На конкурсі розглянуто презентацію кандидата на дану посаду  Богоніс Оксани Ярославівної, в якій Фото без описупредставлене бачення діяльності та розвитку первинної медичної допомоги жителям громади. Конкурсна комісія рекомендувала міському голові І.Лозинському призначити Богоніс О.Я. на посаду директора центру. До складу  КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО –САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Рудківської міської ради увійшли дві амбулаторії (рудківська та луківська ) і більше 20-ти ФАПів. Попереду непроста робота по покращенню матеріально-технічної бази закладів, забезпеченню медичним обладнанням, формуванню системи доступних та високоякісних медичних послуг задля здоров’я населення.