Рудківським міським головою І.Лозинським та заступником міського голови Р.Біндасом проведено робочу зустріч із дільничними офіцерами Циквасом М.М. та Лещишиним Р.І.

Дата: 24.12.2020 17:10

Рудківським  міським головою І.Лозинським та заступником міського голови Р.Біндасом проведено робочу зустріч із дільничними офіцерами  Циквасом М.М. та Лещишиним Р.І. В ході зустрічі працівники поліції надали  звіт про проведену роботу на території Рудківської громади у 2020 році. Керівники міста наголосили на важливості посилення роботи щодо забезпечення громадського порядку у м.Рудки та інших населених пунктах, зокрема, у вихідні та святкові дні. Важливою є також  профілактична робота з раніше судимими  особами, звільненими з місць позбавлення волі, та громадянами,  до яких встановлено адміністративний нагляд і які перебувають на постійному контролі з боку правоохоронних органів.

Під час звітування було  піднято актуальне питання участі громади у проєкті «Поліцейський офіцер громади». «Даний проєкт є надзвичайно важливий для громади, оскільки після його запровадження поліцейські офіцери будуть здійснювати патрулювання як в нічний час так і у вихідні дні», - наголосив міський голова  І.Лозинський.