НАВЧАНЬ ДЛЯ СТАРОСТ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 08.02.2021 22:11

Інститут Політичної Освіти

з приємністю повідомляє про початок навчань для

Старост об’єднаних територіальних громад

Навчання відбуватимуться в рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який Інститут Політичної Освіти реалізовує завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED)

До участі у навчаннях запрошуються Старости ОТГ з усіх регіонів України, які бажають посилити свої знання щодо своїх повноважень, прав та обов’язків.

Загалом протягом першої половини  2021 року ІПО організує по одному триденному семінару для 2-х груп учасників (по 25 осіб).

Щоб стати учасником навчань достатньо заповнити – ФОРМА

Останній термін реєстрації – п’ятниця, 12 лютого, 16.00

Орієнтовна дата навчань – 18-20 березня 2021 року, м. Київ

Після реєстрації організатори зв’яжуться з вами та нададуть календар заходів та технічні умови участі.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua або звернувшись за телефонами:

(044) 278-55-43 (офіс ІПО)

Проект «Посилення місцевої демократії» реалізується Інститутом Політичної Освіти  за сприяння NED (National Endowment for Democracy)