Шановні мешканці Рудківської територіальної громади !

Дата: 12.02.2021 11:49

Шановні мешканці Рудківської територіальної громади !

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівщини вдень 11 лютого та впродовж доби 12 лютого очікується погіршення погоди: значний сніг, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

Зокрема прогнозується випадання снігу до 20-30 см додатково.  Впродовж 11-15 лютого очікується суттєве зниження температури.

У зв’язку з обстановкою, що склалася на території області за наказом голови обласної державної адміністрації на період ускладнення погодних умов органи управління та сили цивільного захисту переведені до функціонування у режимі підвищеної готовності.

Доручено органам виконавчої влади та відповідним службам забезпечити стале функціонування транспортної інфраструктури та систем життєзабезпечення населення, зокрема лікарень, закладів освіти, інших соціально-значимих об’єктів та житлового сектору.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації звертається до населення та рекомендує:

-  без нагальної потреби утриматись від поїздок за межі місця проживання, а виїзд на особистому транспорті взагалі виключіть. У разі необхідності користуйтесь залізничним транспортом та транспортом підвищеної прохідності.

- без нагальної потреби не виходити з будинків. Не виходити у вечірній час поодинці;

- водіям бути уважними під час руху, за можливості рухатися в автомобілі тільки по центральним дорогам і шосе;

- у випадку потрапляння в сніговий замет, зв’яжіться з рятувальними підрозділами.

- слідкуйте за повідомленнями органів влади та служб цивільного захисту про можливі обмеження руху на автодорогах області та погодні умови.