16 лютого 2021 року відбулась IV сесія VIII-го скликання Рудківської міської ради.

Дата: 17.02.2021 17:02

Фото без опису   16 лютого 2021 року відбулась IV сесія VIII-го  скликання Рудківської міської ради, на якій закріпили  депутатів за селами (старостинськими округами), котрі входять у Рудківську територіальну громаду. У зв’язку із зміною засновника навчальних закладів, було прийнято рішення, про зміну назв освітніх навчальних закладів тих сіл, котрі приєдналися до складу Рудківської громади, та про співфінансування освітніх проєктів для забезпечення якісного, сучасного та доступного навчання в закладах освіти. Для важкохворих мешканців громади, були прийняті важливі рішення щодо обласних програм на 2021 – 2025 роки, а саме:  Програму  забезпечення реалізації заходів, щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет на 2021 рік та Програму по відшкодуванню вартості лікарських засобів відпущених за пільговими рецептами на 2021-2025 роки. Депутатами було  затверджено Концепцію розвитку та Регламент роботи відділу ЦНАП.  Одним із важливих питань у порядку денному було й прийнято рішення про уточнення переліку проєктів, які подаються на Львівський обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2021рік, без яких наша громада не зможе різносторонньо розвиватись.

А також, прийнято ряд  рішень, щодо земельних питань жителів Рудківської територіальної громади.