Онлайн-курс “Просто про е-декларування"

Дата: 24.02.2021 09:25

Фото без опису1 березня стартує безкоштовний онлайн-курс “Просто про е-декларування”, розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції - НАЗК спільно з Prometheus.

?? “Навчальний курс - це ще один крок до того, щоб забезпечити максимально комфортні умови для заповнення декларації. До цієї кампанії декларування команда НАЗК зробила Реєстр зручнішим для декларантів, забезпечила роз’яснення на всі найбільш розповсюджені питання та проводить численні тренінги для органів влади. Онлайн курс розповідає про всі складні особливості декларування справді цікаво та захопливо”, - зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

? Кому буде цікаво? Декларантам, уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції та всім, кому цікаво, як працює електронне декларування в Україні.

Де шукати? ???? На онлайн-платформі Prometheus за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/.../course-v1.../about.

???? Докладніше про онлайн-курс “Просто про е-декларування” читайте за посиланням: https://bit.ly/2NVekwc

Після успішного завершення курсу слухачі зможуть отримати сертифікат з підписом викладача.