A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

26.01.2021 відбулась робоча зустріч із працівником ГУ ДСНС України у Львівській області

Дата: 02.03.2021 12:58
Кількість переглядів: 438

  26.01.2021 відбулась робоча зустріч із працівником ГУ ДСНС України у Львівській області Орестом Павлуським та Романом Біндасом, заступником голови Рудківської міської ради. В міській громаді призначено відповідальним з питань цивільного захисту  ФРЕЯ Миколу Михайловича, першого заступника з питань ЖКГ. В ході зустрічі заступник міського голови запевнив, що найближчим часом буде затверджено посадову інструкцію першого заступника міського голови з питань ЖКГ з зазначенням відповідальності за напрямком цивільного захисту.

   Поряд з цим обговорено питання потенційного створення та функціонування МПО на базі Погірцівського вищого професійного училища. Здійснено виїзд до даного училища та оглянуто місце потенційного розташування пожежного автомобіля.

  Обмін інформацією з питань цивільного захисту безпосередньо здійснюється між начальником Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та керівництвом Рудківської міської ради.

   Рішенням Рудківською міської ради від 22.12.2020 № 161 затверджено Програму фінансової підтримки 12 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області на 2021 рік на суму 135 000 грн.

 Загалом слід відмітити позитивну динаміку в співпраці між керівництвом Рудківської міської ради та Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень