Оголошення про продовження терміну проведення конкурсу !

Дата: 15.03.2021 15:45

Рудківська міська рада оголошує про продовження терміну проведення конкурсу на визначення  виконавця послуг з вивезення побутових відходів у населених пунктах Вишня, Яремків, Михайлевичі, Вістовичі, Шептичі Рудківської міської ради (ОТГ).

Кінцевим терміном  подання конкурсних пропозицій 22 березня 2021 року 17.00 год.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями призначено на 17.20 год. 22 березня 2021 року.

Місце подання - 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області.

Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами участі в конкурсі: Фрей М.М. – перший заступник міського голови з питань ЖКГ, моб. тел. 0672663991.

Додаткова інформація щодо критеріїв відповідності конкурсних пропозицій за електронною адресою: https://rudkivska-gromada.gov.ua/rozporyadzhennya-miskogo-golovi-15-30-37-06-08-2018/ : розпорядження рудківського міського голови №23 від 10.02.2021 року та №44 від 12.03.2021 року.