На Львівщині вакцинували понад чотири тисячі медиків

Дата: 19.03.2021 15:04

На сьогодні в області вакцинували 4100 медичних працівників.

Про це повідомив під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

“Вакцинація на Львівщині триває, працює 10 мобільних бригад, які мають відповідні сертифікати на вакцину AstraZeneca(Covishield). Хочу відзначити, що впродовж останніх днів кількість охочих вакцинуватись зростає”, - наголосив  Орест Чемерис.

За попередню добу із діагнозом COVID-19 госпіталізували 224 осіб. Скерували на самоізоляцію 2313 людей Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2537 осіб.

“Черг і проблем з обстеженнями немає, щодоби виконується від 2500 до 2800 ПЛР - досліджень і ми бачимо, що практично другий зразок є позитивним. Про погіршення ситуації свідчить госпіталізація, яку ми в області фіксуємо, більше 225 госпіталізованих щодоби. Це багато, у порівнянні з лютим, кількість становила близько 100 пацієнтів”, - зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, оперативний штаб Міністерства охорони здоров'я України (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій схвалив рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) збільшити інтервал між введенням першої та другої доз вакцини Covishield/AstraZeneca з 4 до 12 тижнів.