Львівщина у трійці лідерів за кількістю присвоєних звань «Матері-героїні»

Дата: 25.03.2021 17:54

Львівщина у трійці лідерів областей України, в яких присвоєно найбільше звань «Матері-героїні» у 2020 році – 108.

Загалом минулого року почесне звання України «Мати-героїня» було присвоєно 1 597 жінкам. Розмір одноразової винагороди склав 21 020 гривень.

Відтак, областями, в яких присвоєно найбільше звань «Матері-героїні» у 2020 році, є:

Рівненська – 396

Волинська – 212

Львівська – 108

У 2021 році Національною соціальною сервісною службою вже опрацьовано 413 справ щодо присвоєння звання «Мати-героїня». Розмір одноразової винагороди становитиме 22 700 гривень.