30 квітня – відкриття рейсу Франкфурт–Львів–Франкфурт

Дата: 26.03.2021 14:51

• Фото без опису

30 квітня заплановане відкриття довгоочікуваного рейсу від Lufthansa за маршрутом Франкфурт – Львів – Франкфурт.

Таке повітряне сполучення дуже зручне для пасажирів, адже з аеропорту Франкфурт, що є найбільшим у Німеччині, можна дістатися у різні сторони світу.

«Рейс – вельми очікуваний і перспективний, – зазначає генеральна директорка Міжнародного аеропорту імені Данила Галицького Тетяна Романовська. – Аеропорт м. Франкфурта є головним хабом авіакомпаніі? Lufthansa, яка пропонує пересадки з цього місця до багатьох краі?н світу, включаючи Америку та Азію».

Зі Львова рейси виконуватимуться чотири рази на тиждень: щопонеділка, середи, п’ятниці та неділі. З 1 червня літак курсуватиме в усі дні тижня, окрім суботи.

«В перспективі дане авіасполучення дасть змогу розширити географію подорожей і, таким чином, збільшить туристичний потікв цілому. Відтак, Львівщина готова запропонувати різноманітний спектр туристичних послуг: від оздоровлення на бальнеологічних курортах до культурних та активних напрямів відпочинку. Сподіваємось на покращення ситуації, пов’язаної з пандемією COVID-19», – коментує Тарас Лозинський, заступник керівника управління туризму та курортів облдержадміністрації.

Згідно інформації на офіційному сайті авіакомпанії Lufthansa, вартість квитків економ-класу становить від 3501 грн до 8859 грн за подорож в одну сторону.

Квитки можна замовити за посиланням.

З напрямками Lufthansa з Франкфурта можна ознайомитись тут