Подяка Рудківській громаді!

Дата: 02.04.2021 17:02

Фото без описуРудківська міська рада вже декілька років співпрацює з Благодійним фондом «Молода громада» (м.Одеса), в тому числі в реалізації ідей та практик співпраці влади та громади  з допомогою  системи Інтернет, навчального курсу «Розумна взаємодія», на Інтернет - платформі gurtom. mobi, щоб вирішувати місцеві питання та, навіть, глобальні виклики за меншу вартість. Інновація грунтується на трьох свободах: вільний доступ (мешканці, влада, бізнес, ГО) до визначення проблем, до надання пропозицій їх вирішення та підтримки запропонованих рішень в загальному мульти/міжсекторальному ІТ-середовищі.

Приклади такої живої міжсекторальної співпраці можна побачити за посиланнями: https://gurtom.mobi/#main/15/49.6507245/23.4809816/22543/0,1,7,8,9,10/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/ms/22543

Участь Рудківської міської ради, як і ряду інших органів місцевого самоврядування з різних областей України,  у конкурсі історій про кращі спільні проєкти (практики співпраці) відзначили подякою на всеукраїнському рівні. Попереду продовження корисної та цікавої роботи в інтересах розвитку Рудківської ТГ.