A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

На Самбірщині паліїв сухої рослинності притягнуто до відповідальності

Дата: 05.04.2021 12:17
Кількість переглядів: 399

 

Державна екологічна інспекція у Львівській області спільно з Самбірським РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Самбірським РВП ГУНП у Львівській області, провела позапланові заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Самбірського району. 

Під час проведення держконтролю встановлено:

- на території Бісковицької сільської ради виявлено самовільне спалювання сухої рослинності громадянами. За виявлене порушення Інспекцією двох порушників притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч. 1 ст. 77-1 КУпАП;

- на території Новокалинівської міської ради виявлено самовільне спалювання сухої рослинності начальником залізничної станції Дубляни у смузі відводу залізниці біля залізно дорожньої станції Дубляни. За виявлене порушення Інспекцією порушника притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч. 1 ст. 77-1 КУпАП;

- у с. Калинів виявлено спалювання відходів громадянами. За виявлене порушення Інспекцією порушників притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 82 КУпАП.

З метою недопущення спалювання рослинності та її залишків, а також запобігання виникненню пожеж та їх розповсюдження на лісові насадження, торфовища, населені пункти, рейдові групи з числа держінспекторів з охорони навколишнього природного середовища та громадських інспекторів з охорони довкілля упродовж пожежонебезпечного періоду здійснюють заходи держконтролю на території області. У разі виявлення випадків порушення вимог природоохоронного законодавства, Державна екологічна інспекція вживає заходів для притягнення винних осіб до відповідальності.

Варто зазначити, що з квітня 2020 року розмір штрафу за спалювання сухої рослинності суттєво збільшено – тепер він становить 3 060 грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень