Стартувало голосування за найкращі проєкти соціальної дії на Львівщині

Дата: 06.04.2021 15:45

Британська Рада спільно з Європейською Комісією, в межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), національним партнером - громадською організацією «Молодіжна платформа» та локальним партнером - Львівським обласним молодіжним центром повідомили про старт голосування за кращі проєкти соціальної дії на Львівщині.

Конкурс передбачає 7 етапів, з яких 4  - успішно реалізовано організаторами та учасниками.

Попередньо учасники з Львівщини взяли участь в онлайн-тренінгах, пройшли навчання, сформували проєкти та захистили їх. Такі ініціативи пройшли відповідну експертну оцінку Британської Ради та організацій-партнерів.

Відтак, стартувало голосування за кращі проєкти Львівщини, яке буде тривати упродовж 7 днів.

Як залишити свій голос?

• Зайти на сайт  за посиланням;
  • обираєте Львівську область;
  • шукаєте проєкт, за який хочете проголосувати;
  • натискаєте голосувати;
  • вводите номер телефону;
  • чекаєте смс з кодом;
  • вводите код, який надійшов на телефон;
  • голос зараховано.

В кожної людини є 3 голоси, але максимально -1 голос за один проєкт.

Після голосування учасники презентуватимуть свої проєкти перед комісією, а також відповідатимуть на питання щодо деталей проєктів. Бали, які поставить проєкту журі, будуть поєднані з балами, які проєкт отримає від громадського голосування (у відношенні 70% та 30% голосів відповідно). Заявники, що не пройдуть конкурсний відбір, отримають зворотній зв’язок щодо покращення їхньої ідеї проєкту соціальної дії, що допоможе запровадити його в майбутньому.

“Запрошуємо Львівщину до голосування за кращі проєкти, адже саме ваші голоси допоможуть учасникам реалізувати проєкти соціальної дії які спрямовані на позитивні зміни у громаді. Кожна ідея направлена на покращення життя громади та реалізовуються у співробітництві з представниками місцевої влади”, – зазначила координаторка програми “Активні громадяни” на Львівщині Христина Мокрій.

Детальніше про умови, етапи та пріоритетні напрямки конкурсу можна дізнатися на сайті Британської Ради.

Голосування триває до 11 квітня.