Оголошення щодо додаткових карантинних обмежень на території Рудківської громади !!

Дата: 09.04.2021 16:11

Фото без описуРудківський міський  голова Іван Лозинський, провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого органу Рудківської міської ради, на якому вирішили додатково до карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) для «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки до встановлених заборон на території органу місцевого самоврядування з 12.04.2021р. до 16.04.2021р. включно зупинити відвідування учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців структурних підрозділів дошкільної освіти при ЗЗСО та перевести на віддалене навчання, крім закладів дошкільної освіти (з можливим подовження в залежності від епідеміологічної ситуації).

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ