A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Будьте обережними: навесні в лісах і парках активізуються кліщі!

Дата: 13.04.2021 16:51
Кількість переглядів: 638

Немає опису світлини.

Навесні в лісах і парках активізуються кліщі, які можуть бути переносниками борелій (Borrelia burgdorferi) та ще кількох десятків потенційних патогенів. Коли людину кусає заражений кліщ, то борелії згодом потрапляють у кров, оселяються в організмі, викликають імунну реакцію та хворобу Лайма чи бореліоз.

Не всі кліщі інфіковані бореліями, і не кожен укус інфікованого кліща призведе до хвороби Лайма. Крім цього, не кожен випадок хвороби починається з очевидного симптому — почервоніння місця укусу (еритеми).

Хвороба Лайма - це небезпечне захворювання, при якому в першу чергу уражаються серце, нервова система та опорно-руховий апарат. Якщо вчасно не пройти курс лікування, то хвороба Лайма може призвести до інвалідизації і навіть смерті хворого.

Важливо знати, що в лісах кліщі у великій кількості концентруються на лісових стежках, на узбіччях яких росте трава. Це пов’язано з тим, що кліщів дуже приваблює запах тварин і людей, які часто пересуваються по цих стежках.

Якщо Ви виявили кліща на шкірі, негайно зверніться до найближчого травмпункту!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень