20 квітня 2021р.завершила свою роботу V-сесія VIII-го скликання Рудківської міської ради.

Дата: 20.04.2021 18:00

20 квітня 2021р.завершила свою роботу V-сесія VIII-го скликання Рудківської міської ради на якій приймали рішення щодо земельних питань мешканців громади, голосували за врегулювання питань оренди комунального майна Рудківської міської ради та затверджували :

- Програми соціально-економічного розвитку Рудківської міської ради на 2021 рік;

- Програми відшкодування компенсаційних виплат за  перевезення окремих пільгових категорій громадян  Рудківської міської ради приміським залізничним транспортом, та приміських маршрутах загального користування автомобільним  транспортом на 2021-2022 роки;

- Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Рудківської громади.

Та у зв’язку із зміною засновника навчальних закладів, було прийнято рішення, про зміну назв освітніх навчальних закладів тих сіл, котрі приєдналися до складу Рудківської громади.