Оголошення !

Дата: 21.04.2021 15:00

Фото без опису      Рудківська міська рада оголошує конкурс на визначення  виконавця послуг з вивезення побутових відходів з установ (школи, народні доми, бібліотеки, адмінбудинки, ФАПи), стадіонів в населених пунктах Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області (Купновичі, Ваньковичі, Нижнє, Луки, Острів, Загір’я, Чернихів, Новосілки – Гостинні, Долобів, Хлопчиці)

1.Організатор конкурсу:

1.1. Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області.

1.2.Юридична адреса: 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області.

2.Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами участі в конкурсі: Фрей М.М. –перший заступник міського голови з питань ЖКГ. моб. тел. 0672663991.

3.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально - технічної бази, достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення ТПВ; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; вартість надання послуг, наявності власного полігону побутових відходів чи потужностей утилізації або договору оренди з власником  об’єкта утилізації.

4.Характеристика території, де надаватимуться послуги з вивезення ТПВ:

Загальна кількість жителів 7244 осіб, кількість установ 33,  кількість осіб, що постійно перебувають в установах 1342 , кількість контейнерних майданчиків – 0, контейнерів 0, протяжність доріг – 24 км.

5.Характеристика об’єкту утилізації відходів:

Учасник надає підтвердження наявності власного полігону побутових відходів чи потужностей утилізації або договору оренди з власником  об’єкту утилізації.

6.Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали  та (або)  засвідчені  в  установленому  законодавством  порядку копії таких документів:

-ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України;

-балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній
 період;

- довідки відповідних  органів  державної  податкової  служби і Пенсійного   фонду    України    про    відсутність    (наявність) заборгованості  за  податковими  зобов'язаннями  та  платежами  до Пенсійного фонду України;

- документа, що  містить  інформацію  про  технічний  потенціал суб'єкта    господарювання    (кількість   спеціально   обладнаних транспортних  засобів,  які  перебувають   на   балансі   суб'єкта господарювання,  наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

- документа, що містить відомості про обсяги надання послуг  із збирання  та  перевезення  твердих,  побутових відходів за останній рік;

- технічних паспортів  на  спеціально   обладнані   транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

- довідки-характеристики спеціально   обладнаних   транспортних засобів:    тип,    вантажопідйомність, реєстраційний номер, найменування організації,  якій належать  спеціально   обладнані   транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

- довідки про  забезпечення / створення умов для миття спеціально  обладнаних  транспортних  засобів,  їх  паркування  та технічного обслуговування;

- довідки про проходження водіями медичного огляду;

- документа, що  містить  відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і  містять  відомості  про  його  здатність  надавати  послуги   з вивезення  побутових  відходів (впровадження роздільного збирання, кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина  тощо)  належного рівня якості.

7.Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсної пропозиції:

спосіб - особисто або поштою у конверті,  на якому зазначаються повне  найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. Конверти з конкурсними пропозиціями,  що  надійшли  після закінчення  строку  їх  подання,  не  розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Місце подання - 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області

Кінцевий термін24.05.2021 року 17.00 год.

Дата розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями -24.05.2021 року 17.20 год.

Додаткова інформація щодо критеріїв відповідності конкурсних пропозицій за електронною адресою: https://rudkivska-gromada.gov.ua/rozporyadzhennya-miskogo-golovi-15-30-37-06-08-2018/ розпорядження рудківського міського голови №86 від 20.04.2021 року.

Рудківський міський голова                                                    І.Лозинський