A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Мешканці області можуть отримати «теплі кредити» на обладнання для заряджання електромобілів

Дата: 22.04.2021 11:36
Кількість переглядів: 900

 

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошує мешканців області долучатись до Урядової програми «теплих кредитів».

Так, цьогоріч у власників приватних домогосподарств є нагода отримати «теплий кредит» на обладнання для заряджання електричних транспортних засобів і компенсацію 35% суми кредиту з держбюджету.

За даними IRS Group, станом на 1 квітня  в Україні нараховується понад 27 тисяч електромобілів. Хоча ще кілька років тому на кінець 2017 року їх кількість складала лише приблизно 5 тисяч.

Зокрема, у Львівській області на початок квітня зареєстровано 3627 електромобілів і гібридів, у той час, як на кінець 2017 року було зареєстровано 320 одиниць такого транспорту. Відтак, цей ринок, потребує належної електрозарядної інфраструктури.

«Даний вид транспорту є екологічним і відповідно безпечним для навколишнього середовища, адже при роботі електромобіля мінімізується негативний вплив на природу, зменшуються викиди шкідливих речовин у повітря, що сприяє поліпшенню його якості у міських умовах. Використання електромобілів стає модним трендом, тому попит на даний вид транспорту поступово збільшується і в Україні», - зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Богдан Кейван.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора