Департамент соцзахисту закликає учасників АТО/ООС долучатись до інформпорталу в Telegram

Дата: 29.04.2021 15:40

Департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації  нагадує: у месенджері Telegram працює публічний канал «Інформпортал АТО/ООС Львівщини».

На цьому каналі ви зможете:

- бути в курсі найактуальніших та найважливіших новин у ветеранській сфері;

- отримати інформацію про актуальні державні та обласні програми підтримки учасників АТО ООС;

- ознайомитися із змінами у законодавстві;

- дізнатися про гранти;

- отримувати анонси заходів.

Встановлюйте Telegram на своїх ПК або смартфонах та підписуйтесь на канал за посиланням: https://t.me/loda_sector_ato

Зазначимо, цей Telegram-канал діє з 11 липня 2019 року.