A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

У Рудківській громаді відкрили власну поліцейську станцію.

Дата: 29.04.2021 17:00
Кількість переглядів: 1806

Сьогодні у нашій громаді вкрай важлива подія, яка стосується одного з пріоритетних напрямків розвитку місцевого самоврядування - урочисте відкриття  поліцейської станції Рудківської територіальної громади. Завдяки проєкту «Поліцейський офіцер громади», авторства Національної поліції України, ми маємо можливість втілити цю ідею  в життя.

 За кошти місцевого бюджету, офіцеру громади забезпечили окреме приміщення, провели якісний ремонт та облаштували робоче місце комп’ютерною технікою. Національна поліція України надала у користування службовий автомобіль, табельну зброю та інші необхідні засоби. Участь у відкритті взяли заступник начальника  ГУНП у Львівській області Дмитро Міхалець, який вручив міському голові  Подяку від Головного управління Національної поліції у Львівській області,  міський голова І.Лозинський, депутат Самбірської районної ради В.Шведа, представники духовенства та громадськості.

 Даній події передував меморандум про співпрацю сторін в рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади” який було укладено у 2020 році між ГУНП у Львівській області та Рудківською ТГ з метою забезпечення безпечного простору та реалізації основної цілі проєкту – безпека кожного мешканця громади. За результатами усіх етапів відбору, поліцейський пройшов спеціальну підготовку та опанував фахові дисципліни у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Навчання провели за підтримки міжнародних партнерів ICITAP. Національна поліція ж, спільно з міжнародними партнерами забезпечила поліцейського автомобілем та всім необхідним для виконання завдань у своїй громаді.

 Поліцейський офіцер громади – старший лейтенант поліції Михайло Антоняк обслуговуватиме нашу громаду. Він буде доступний для населення цілодобово та надаватиме поліцейські послуги у сфері безпеки дорожнього руху, громадської безпеки, роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, виявлятиме та припинятиме кримінальні та адміністративні правопорушення, створюватиме безпечний простір шляхом внесення пропозицій по безпекових програмах.

  Міський голова подарував поліцейському офіцеру, як символ оберегу - Рудківську чудотворну ікону Пресвятої Богородиці  та побажав здоров’я,  легкої та безпечної праці на благо громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень