Охочих запрошують на прогулянку Національним природним парком «Сколівські Бескиди»

Дата: 12.05.2021 10:10

З метою підготовки до проведення туристичного сезону Національний природний парк «Сколівські Бескиди» розробив мережу піших туристичних шляхів. Онлайн їх можна переглянути за посиланням.

Відтак, кожен охочий зможе підібрати для себе туристичний шлях та спланувати максимально зручну мандрівку.

Зараз у парку квітнуть галявини анемон, первоцвітів та кульбаби. Також поляни вкриті цвітом медунки, пшінки, зубниці, рясту, фіалок, а у вологих місцях та біля потічків цвіте калюжниця болотна та незабудка. Долини річок Стрий та Опір обгорнуті цвітом аличі, а у підніжжях гір рясно цвіте терен. На схилах гір добре видно пістряві вкраплення білих та рожевих черешень.

За інформацією Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, на полонинах гори Параска та Росохацьких полонинах ще місцями лежить сніг. Неповторні краєвиди Бескидів варті того, щоб їх побачити.

Адміністрація НПП «Сколівські Бескиди» запрошує відвідати територію парку та насолодитися неймовірними краєвидами.