Грантовий конкурс для підтримки створення молодіжних центрів у селах

Дата: 13.05.2021 17:07

«Контінентал Фармерз Груп» оголошує про початок грантового конкурсу для підтримки створення молодіжних центрів у сільських населених пунктах, який буде реалізовано в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності Компанії. Молодіжний центр – це багатофункціональний публічний простір, осередок молодіжного життя в громаді, що забезпечує базові потреби молоді в культурних, освітніх та інформаційних послугах, сприяє активізації та розвитку молодого покоління, створює умови для спілкування та проведення дозвілля.

11 травня розпочався прийом заявок від ініціативних груп для участі у грантовому конкурсі.

Детальна інформація про грант: https://cfg.com.ua/news/press-realese/grantoviy-konkurs-dlya-pidtrimki-stvorennya-molodizhnikh-tsentriv-u-selakh/