A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Стартував конкурс малюнку «Податки очима дітей»

Дата: 14.05.2021 10:03
Кількість переглядів: 572

   Самбірська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє.

         З метою вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків, зборів, платежів у житті держави і суспільства, сприянню творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків, зборів, платежів у молоді шкільного віку, управління інформаційної взаємодії, за сприяння Львівської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів ДПС та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України» організовує проведення конкурсу малюнку «Податки очима дітей» (далі – Конкурс).   

          Конкурс проводиться протягом травня для дітей таких вікових категорій:

         І категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 6 – 11 років;

          ІІ категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12 – 17 років.

  Роботи для участі у конкурсі надсилати до 19 травня на адресу Самбірської ДПІ (81400, м.Самбір, вул. Чорновола, 2а), де в подальшому вони будуть переадресовані до ГУ ДПС у Львівській області.

 Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

На зворотньому боці  кожної  конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити  українською мовою: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім’я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; назву навчального закладу, контактний телефон.

       

          Урочисте нагородження переможців відбудеться 01 червня 2021 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора