A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА РУДКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !

Дата: 02.06.2021 09:30
Кількість переглядів: 1252

  Рудківська міська рада є серед  14-ти  переможців громад із Західної України, яким 01 червня 2021р. в ГПУ “Львівгазвидобування”  вручили сертифікати на 100 тис.грн. за перемогу у конкурсі «Енергія розвитку» від Групи Нафтогаз. Наша громада увійшла до числа 50 переможців з 11 областей України, на території яких АТ “Укргазвидобування” (Нафтогаз Розвідка та Видобування) здійснює виробничу діяльність.

   Нам приємно, що проєкт Рудківської міської ради «Покращення культури поводження з твердими побутовими відходами шляхом придбання індивідуальних сміттєвих баків» став актуальним для конкурсної комісії. Основною метою проєкту є  створення належних умов для покращення екологічного стану с. Новосілки-Гостинні та навколишніх сіл, організації швидкого вивезення та надійного знешкодження ТПВ шляхом запровадження системи контейнерного збирання, транспортування ТПВ.

     На офіційному врученні сертифікату та диплому про перемогу у конкурсі в ГПУ “Львівгазвидобування” представниками від Рудківської громади були міський голова Іван Лозинський та староста села Новосілки-Гостинні Михайло Антоняк, ініціатор проєкту.

     Перемагати – завжди приємно, а особливо тоді, коли перемога цілком заслужена : працею, командною роботою, результативністю та користю для громади.

     Рудківська міська рада висловлює подяку Групі Нафтогаз та команді конкурсу “Енергія Розвитку” за отриману можливість втілити мрію в реальність, а також упорядникам проєкту - працівникам відділу економічного розвитку та інвестицій Рудківської міської ради Лазоряк Зоряні та Хомут Олі.

                 Вітаємо жителів громади !!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень