20 ДТП за минулу добу: водіїв закликають дотримуватися правил дорожнього руху

Дата: 16.06.2021 15:06

За минулу добу на автодорогах Львова та області сталось 20 дорожньо-транспортних пригод, дві з них - з потерпілими.

Таким є стан аварійності на дорогах Львівщини за минулу добу. Інформують у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

Внаслідок ДТП двоє осіб були травмовані.

За наслідками інших пригод склали 18 адміністративних протоколів за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.