Щирі слова подяки  працівникам медичних закладів висловив міський голова І.Лозинський !

Дата: 18.06.2021 15:00

Напередодні свята Дня медичного працівника керівництво Рудківської міської ради на чолі з міським головою Іваном Лозинським, спільно з головою Самбірської районної ради Віталієм Кімаком, заступником з гуманітарних питань Самбірської РДА Віктором Туриком, вокально – інструментальним ансамблем «Палітра» Народного дому с.Луки привітали грамотами, подяками та гарними музичними номерами медичних працівників КНП Рудківської лікарні та КНП «Центр ПМСД» Рудківської міської ради із професійним святом.

Від найменших жителів  нашої громади – вихованців ЗДО «Ромашка» м.Рудки, нашим медикам вручили листівки із вдячністю за їх сумлінну працю.

Щирі слова подяки  працівникам медичних закладів висловив міський голова І.Лозинський та побажав: « Завжди будьте переможцями у боротьбі за життя і здоровя людини! ».