A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Сьогодні, 22 червня, на місцевому кладовищі у с. Чайковичі відбулася панахида пам’яті загиблих Семена Жука

Дата: 22.06.2021 16:00
Кількість переглядів: 594

22-23 червня 1941 року розпочалися масові розстріли політичних в'язнів спочатку в західноукраїнських тюрмах НКВС, а згодом в інших регіонах України.

Впродовж двох тижнів радянська влада, відступаючи перед нацистами, знищила близько 22 тисяч людей, переслідуваних в основному за політичні переконання.

Депутати обласної ради вирішили встановити на території Львівської області День увічнення пам'яті загиблих та 80-их роковин масових розстрілів у тюрмах Західної України в червні 1941 року.

Сьогодні, 22 червня, на місцевому кладовищі у с. Чайковичі відбулася панахида пам’яті загиблих Семена Жука (заступника директора школи), жителів с. Чайковичі Петра та Антіна Тимковичів, Семена Сороківського до Дня увічнення пам'яті загиблих та 80-их роковин масових розстрілів у тюрмах Західної України в червні 1941 року.

У панахиді взяли участь жителі с. Чайковичі та гості з громади м. Почаїв - заступник міського голови, начальник відділу освіти та депутат місцевої громади, оскільки один з вищезазначених загиблих від рук НКВС – Семен Жук – є уродженцем Тернопільщини, який був активним учасником фінансово-економічного та культурно-освітнього життя у Почаєві.

Також представники м. Почаїв відвідали музей українознавства та місцеву школу, де Семен Жук працював заступником директора школи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень