Задля промоції Історико-культурного заповідника «Стільське городище» фотографів запрошують на тематично-професійний захід

Дата: 24.06.2021 17:14

Громадська організація «Екологія. Культура. Мистецтво» за підтримки Українського культурного фонду в рамках реалізації проєкту «В об’єктиві – культурна спадщина» запрошує українських фотографів відвідати «Резиденцію для фотографів у Стільсько».

Захід відбудеться з 26 липня по 1 серпня. Участь зможуть взяти фотографи з усієї території України (крім окупованих територій), які мають 18 років. Для цього потрібно заповнити заявку, зазначивши контактні дані та посилання на сторінки у соціальних мережах, та додати короткий мотиваційний лист і СV.

Анкета знаходиться за посиланням: https://forms.gle/bp3hJvCxUzo1M7Mh9

Дедлайн подачі заявок - 11 липня.

У програмі заходу:

- резиденція у Стільсько під керівництвом Костя Смолянинова;

- учасники події забезпечуються проживанням, харчуванням, трансфером; також учасникам відшкодовують транспортні витрати;

- кращі роботи, виконані під час резидентської програми, будуть опубліковані у спеціальному виданні та візьмуть участь у мобільній фотовиставці;

- можливість провести 7 днів в оточенні природи, професійних колег та долучитися до збереження об’єкту культурної спадщини.

Мета реалізації проєкту: промоція Історико-культурного заповідника «Стільське городище» та регіонального ландшафтного парку «Стільське Горбогір’я» серед потенційних інвесторів, туристів та місцевої громади.