Повідомлення щодо обробітку посівів засобами захисту рослин ТОВ "Захід-Агро МХП"

Дата: 05.07.2021 11:05

Компанія «Захід-Агро МХП » інформує місцевих жителів  та пасічників  Рудківської ОТГ, що з 05.07 по 15.07.2021р. буде проводитися обприскування посівів і внесення мінеральних дорив кукурудзи, сої, пшениці озимої, ріпак озимий засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів.

Важливо: Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні». Оскільки підприємство сповіщає населення про місце і час обробок пестицидами  через сільську раду, то власниками пасіки повинні зареєструватись в сільській раді на території якої вона знаходиться.

Контактна особа : Скабара Б.І. , т.0676222274