A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Відкрито простір дитячого та підліткового розвитку

Дата: 14.07.2021 10:00
Кількість переглядів: 1340

     

     13 липня цього року відбулося урочисте відкриття «Простору дитячого та підліткового розвитку» в нашій громаді. В реалізації даного проєкту брали участь:  Львівська освітня фундація, служба у справах дітей Львівської ОДА, департамент соціального захисту населення Львівської ОДА,  БФ "МХП-Громаді", Українська мережа за права дитини, ГО «Агенція Розвитку м. Рудки»,  священники місцевих парафій УГКЦ та ПЦУ,  Рудківський центр надання соціальних послуг у співпраці із відділом соціальної політики виконавчого комітету Рудківської міської ради та  небайдужі громадяни. На території Рудківського будинку "Милосердя" здійснено капітальний ремонт приміщення, облаштовано меблями та дитячим інвентарем кімнати Простору. Тут створено умови для всебічного розвитку  дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Загальна вартість проекту 100,0 тис. грн. Безкорислива праця небайдужих людей та матеріали, які надали волонтерів громади, допомогли Мирославі Кадикало (начальнику відділу соціальної політики) та Ірині Ханащак (директору Рудківського  центру надання соціальних послуг) реалізувати задумане якісно та вчасно.
   Створення послуги - тривалий та складний процес: ми починали з оцінки потреб громади у даній послузі, залучали експертів, проводили навчання, проектували послугу, консультували, підтримували методично. Ціла команда працювала над тим, щоб в нашій громаді створити доступ сім'ям з дітьми які б мали можливість розвивати свої захоплення, таланти, хобі, моральні якості, виховувати вміння спілкуватись, взаємодіяти та самореалізовуватись у соціумі. Є велике бажання залучити до діяльності простору максимальну кількість дітей із сімей, що опинилися у СЖО, для того, щоб вони розуміли, відчували, що їх потреби враховуються і вони є значуща частина громади.

    Гостями свята були дітки, які потребують особливої уваги; заступник голови Львівської ОДА - Віталій Загайний; директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА - Віктор Степанюк; виконавча директорка Львівської освітньої фундації – Мар’яна  Кащак;  начальниця  відділу соціальної політики з питань сімейної політики Департаменту соцзахисту ЛОДА - Уляна Дорош; начальниця управління  надання  соціальних послуг Департаменту соціального захисту населення ЛОДА - Тетяна Медвідь; начальник служби у справах дітей Львівської ОДА - Володимир Лис; директор Львівського обласного центру соціальних служб - Ярослав Бордіян; представниці Львівської освітньої фундації - Іванна Рудакевич та Маріанна Білик; заступник голови з гуманітарних питань Самбірської РДА - Павло Грабський;  представник БФ «МХП Громаді»  - Ірина Семко;  священники місцевих парафій УГКЦ та ПЦУ; керівництво Рудківської ТГ на чолі з Іваном Лозинським та особливою гостею була Міністр  соціальної політики України - Марина  Лазебна, яка подякувала за виконану роботу та надихнула на подальшу працю. На завершення свого візиту гості  свята вручили подарунки  представникам «Простору дитячого та підліткового розвитку» -  літературу, фарби для малювання та інше,  і побажали цікавого та плідного розвитку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора