A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Голос громад має бути потужним !

Дата: 12.07.2021 14:00
Кількість переглядів: 433

 

7 липня, під гаслом «Голос громад має бути потужним», відбувся Всеукраїнський З’їзд територіальних громад, організований Асоціацією ОТГ та є першим у Європі заходом такого масштабу, що відбувся офлайн у період після початку пандемії коронавірусу за участю голів територіальних громад, народних депутатів України, посадовців центральних органів державної влади, експертного середовища, представників міжнародних організацій та проектів технічної допомоги.

  У З’їзді прийняли участь більше 500 голів громад зі всієї України. Цей захід став чудовою можливістю наочно поспілкуватися, поділитися досвідом та налагодити комунікацію між громадами.

У ході зустрічі обговорювались актуальні та важливі теми для громад:

? Конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нову редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування.

? Підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень:

– освіта

– медицина

– соціальний захист

– цивільний захист та інше.

? Асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). ? Формування єдиного голосу місцевого самоврядування

   Питання, які висвітлювались дійсно важливі для місцевого самоврядування. Учасники мали змогу обговорити про сталий розвиток малих і середніх громад, тобто, що потрібно сьогодні зробити, якою має бути державна політика, місцева політика, та які інструменти потрібні для залучення інвестицій, а Асоціація ОТГ була платформою, площадкою для даного діалогу.

  Друга частина Заходу – Загальні Збори (З’їзд делегатів) Всеукраїнської Асоціації ОТГ. Крім членів Асоціації, всі бажаючі мали змогу бути присутніми, заслухати звіт голови ВАОТГ та платформ. Цікавим фінішем Всеукраїнського З’їзду стало таємне голосування – вибори голів всіх платформ Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

   Такі заходи доводять, що тільки спільно громади можуть вирішувати проблеми з якими стикаються кожен день. “Успішні разом!” – це не просто девіз Асоціації ОТГ, а принцип побудови сильного місцевого самоврядування в Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень